Πρόσκληση για ανοιχτή ομιλία με θέμα “Διαχείριση Θυμού: Επιλύοντας συγκρούσεις”

Πατήστε στον παρκάτω σύνδεσμο για να δείτε την επίσημη πρόσκληση:

Πρόσκληση για ανοιχτή ομιλία με θέμα “Διαχείριση Θυμού: Επιλύοντας συγκρούσεις”

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας σας προσκαλούν στην 1η ανοιχτή ομιλία – συζήτηση με θέμα:

“Διαχείριση Θυμού: Επιλύοντας συγκρούσεις”

Το θέμα θα παρουσιάσει η κ. Μελίνα Χαρατσίδου, Επιστημονική Υπεύθυνη του Κέντρου Πρόληψης του Δήμου Γλυφάδας. Θα ακολουθήσει συζήτηση.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 5 Φεβρουαρίου 2015 και ώρα 19.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.

Με εκτίμηση

Η Διευθύντρια του σχολείου                                               Ο Σύλλογος Διδασκόντων

Γ. Δασκαλοπούλου                                                                           &

Ο  Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων